Ürünlerimiz
Sepetim

Filtre Kahve

Decaf Kafeinsiz Kahve 1KG
Yeni Taze Ürün
Marka: KAHVELOG
Daha çok kafeinden uzak durmak isteyenlerin seçimidir. Kahve çekirdeklerini kafeinden ayırma işlemiş , kafeini büyük oranda yok eder . Ancak tamamen yok olmaz . Hazırlanışı filtre kahve ile aynı olmaktadır ve oldukça kolaydır .Decaf Kafeinsiz Kahve 1KG..
Filtre Kahve 2 - 1KG
Yeni Taze Ürün
Marka: KAHVELOG
Filtre Kahve 2 - 1KGFiltre Kahve /  2 ; %50 Robusta ve  %50 Arabica karışımından oluşmaktadır . Arabica kahve çekirdekleri daha tatlı, içimi yumuşak, genellikle meyve ve aromalı notalara sahip olan ve asiditesi yüksek çekirdeklerdir. Robusta kahve çekirdekleri ise daha sert aromalara ..
Filtre Kahve 1KG
Yeni Taze Ürün -3 %
Marka: KAHVELOG
Filtre Kahve 1KG%100 Arabica çekirdeklerinden üretilir . Arabica kahve çekirdekleri daha tatlı, içimi yumuşak, genellikle meyve ve aromalı notalara sahip olan ve asiditesi yüksek çekirdeklerdir. Arabica ise genel olarak Afrika, Papua Yeni Gine ve Güney Amerika'da üretilmektedir. Filtre kah..
Swiss Chocolate Filtre Kahve 250gr
Yeni Taze Ürün
Marka: KAHVELOG
Swiss Chocolate Filtre Kahve 250grİsviçre çikolatasının yoğun lezzeti ve Kahvelog'un özel seçilen kahve çekirdeklerinin özenle kavrulup öğütülmesiyle hazırlandı . Çikolata severlerin mest olacağı Swiss Chocolate Filtre Kahve Kahvelog'da sizlerle ...
Kenya Filtre Kahve 250gr
Yeni Taze Ürün
Marka: KAHVELOG
Kenya’nın yüksek yaylalarında yetişen kahve gövde olarak zengin ve ağır, asitlik açısından parlak ve kokulu bir aromaya sahiptir. Kenya’nın Nyeri bölgesinden özenle seçilmiş %100 Arabica çekirdekler, siparişinize özel taze taze kavrularak eşsiz lezzetiyle size ulaştırılıyor.Bölge: Nyeri Yetişme..
Colombia Filtre Kahve 250gr
Yeni Taze Ürün -25 %
Marka: KAHVELOG
Kuzeyde toplanan çekirdeklerinin tadı çikolata ve fındık aromasına merkezde toplanan çekirdekler meyve, Güneyde ise asit yapısı ve narenciye tadına sahiptir Hafiften bitki aroması, yumuşak içimli kafein olarak sert, karamel tadında hafif notalar içerebilir. Olgun, biraz bitkisel aroması, tatlı ve ze..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Whatsapp