Ürünlerimiz
Sepetim

Özgür Çay (Gold)

Geleneksel Rizenin Çayı 1000 g
Yeni
Marka: OZGUR
Geleneksel Rizenin Çayı 1000 gTürk kültürünün vazgeçilmez içeceği çay düşünüldüğünde ilk akla gelen markalardan biri olan Özgür, çay keyfinizi en üst seviyelere taşıyor. Çay tarlalarından özenle toplanan yaprakları ile Özgür Rize Çay, en az yaprakla en yoğun tadı almanızı sağlıyor. Özgür Rize Çay, s..
Kuşlu Çay 500 g
Yeni Çok Satan
Marka: OZGUR
Kuşlu Çay 500 g30 Yıllık efsane Kuşlu Çay'ımızı mayıs ayında toplanan iki buçuk yapraklardan üretttik. Çay keyfinize keyif katacak bu muhteşem çayımızı mutlaka denemelisiniz...
PEKOE Gold Ceylon Çayı 500 g
Yeni -2 %
Marka: OZGUR
Çay fidanının ikinci yaprağından üretilen, bütün yaprak, siyah çaydır. . % 100 ithal seylan çayı. Çay ülkesi Sri Lanka`nın yüksek yamaçlarında yetişen, kendine has aroması ile çay tiryakilerinin damaklarında sert ve buruk tat bırakan özel bir çaydır.​PEKOE Gold Ceylon Çayı 500 g..
ÖZGÜR ÇAY Filizi 1000 g
Yeni
Marka: OZGUR
ÖZGÜR ÇAY Filizi 1000 gTürk kültürünün vazgeçilmez içeceği çay düşünüldüğünde ilk akla gelen markalardan biri olan Özgür, çay keyfinizi en üst seviyelere taşıyor. Çay tarlalarından özenle toplanan yaprakları ile Özgür Rize Çay, en az yaprakla en yoğun tadı almanızı sağlıyor. Özgür Rize Çay, size uzu..
Gold Çay 1000 g
Yeni
Marka: OZGUR
Gold Çay 1000 gTürk kültürünün vazgeçilmez içeceği çay düşünüldüğünde ilk akla gelen markalardan biri olan Özgür, çay keyfinizi en üst seviyelere taşıyor. Çay tarlalarından özenle toplanan yaprakları ile Özgür Gold Çay, en az yaprakla en yoğun tadı almanızı sağlıyor. Özgür Gold Çay, size uzun süre e..
Harman Çayı 1000 g
Yeni
Marka: OZGUR
Harman Çayı 1000 gTürk kültürünün vazgeçilmez içeceği çay düşünüldüğünde ilk akla gelen markalardan biri olan Özgür, çay keyfinizi en üst seviyelere taşıyor. Çay tarlalarından özenle toplanan yaprakları ile Özgür Harman Çay, en az yaprakla en yoğun tadı almanızı sağlıyor. Özgür Harman Çay, size..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Whatsapp