Ürünlerimiz
Sepetim

Çaydan (Mayıs Çayı)

ÇAYDAN MAYIS ÇAYI - SİYAH DÖKME ÇAY 500g
Yeni Taze Ürün -1 %
Marka: ÇAYDAN
ÇAYDAN MAYIS ÇAYI - SİYAH DÖKME ÇAY 500GMayıs Çayı İlkbaharda kışın yorgunluğunu üzerinden atan çay bitkisi, dinlenmiş ve güçlenmiş olarak Nisan'da filiz vermeye başlar ve yılın ilk mahsülünü Mayıs ayında henüz körpe iken verir. Mayıs ayında toprak hem çok nemli hem de bu topraktaki çay bitkisi ener..
ÇAYDAN MAYIS ÇAYI - SİYAH DÖKME ÇAY 1000g
Yeni Çok Satan Taze Ürün -4 %
Marka: ÇAYDAN
ÇAYDAN MAYIS ÇAYI - SİYAH DÖKME ÇAY 1000GMayıs Çayı İlkbaharda kışın yorgunluğunu üzerinden atan çay bitkisi, dinlenmiş ve güçlenmiş olarak Nisan'da filiz vermeye başlar ve yılın ilk mahsülünü Mayıs ayında henüz körpe iken verir. Mayıs ayında toprak hem çok nemli hem de bu topraktaki çay bitkisi ene..
ÇAYDAN MAYIS ÇAYI - SİYAH DÖKME ÇAY 3000g
Yeni Çok Satan Taze Ürün
Marka: ÇAYDAN
ÇAYDAN MAYIS ÇAYI - SİYAH DÖKME ÇAY 3000gMayıs Çayı İlkbaharda kışın yorgunluğunu üzerinden atan çay bitkisi, dinlenmiş ve güçlenmiş olarak Nisan'da filiz vermeye başlar ve yılın ilk mahsülünü Mayıs ayında henüz körpe iken verir. Mayıs ayında toprak hem çok nemli hem de bu topraktaki çay bitkis..
ÇAYDAN MAYIS ÇAYI - SİYAH DÖKME ÇAY 5000g
Yeni Çok Satan Taze Ürün -42 %
Marka: ÇAYDAN
ÇAYDAN MAYIS ÇAYI - SİYAH DÖKME ÇAY 5000gMayıs Çayı İlkbaharda kışın yorgunluğunu üzerinden atan çay bitkisi, dinlenmiş ve güçlenmiş olarak Nisan'da filiz vermeye başlar ve yılın ilk mahsülünü Mayıs ayında henüz körpe iken verir. Mayıs ayında toprak hem çok nemli hem de bu topraktaki çay bitkis..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Whatsapp