Ürünlerimiz
Sepetim

Çay Çeşitleri

ÇAYDAN MAYIS ÇAYI - SİYAH DÖKME ÇAY 500g
Yeni Taze Ürün -1 %
Marka: ÇAYDAN
ÇAYDAN MAYIS ÇAYI - SİYAH DÖKME ÇAY 500GMayıs Çayı İlkbaharda kışın yorgunluğunu üzerinden atan çay bitkisi, dinlenmiş ve güçlenmiş olarak Nisan'da filiz vermeye başlar ve yılın ilk mahsülünü Mayıs ayında henüz körpe iken verir. Mayıs ayında toprak hem çok nemli hem de bu topraktaki çay bitkisi ener..
Geleneksel Rizenin Çayı 1000 g
Yeni
Marka: OZGUR
Geleneksel Rizenin Çayı 1000 gTürk kültürünün vazgeçilmez içeceği çay düşünüldüğünde ilk akla gelen markalardan biri olan Özgür, çay keyfinizi en üst seviyelere taşıyor. Çay tarlalarından özenle toplanan yaprakları ile Özgür Rize Çay, en az yaprakla en yoğun tadı almanızı sağlıyor. Özgür Rize Çay, s..
Kuşlu Çay 500 g
Yeni Çok Satan
Marka: OZGUR
Kuşlu Çay 500 g30 Yıllık efsane Kuşlu Çay'ımızı mayıs ayında toplanan iki buçuk yapraklardan üretttik. Çay keyfinize keyif katacak bu muhteşem çayımızı mutlaka denemelisiniz...
PEKOE Gold Ceylon Çayı 500 g
Yeni -2 %
Marka: OZGUR
Çay fidanının ikinci yaprağından üretilen, bütün yaprak, siyah çaydır. . % 100 ithal seylan çayı. Çay ülkesi Sri Lanka`nın yüksek yamaçlarında yetişen, kendine has aroması ile çay tiryakilerinin damaklarında sert ve buruk tat bırakan özel bir çaydır.​PEKOE Gold Ceylon Çayı 500 g..
ÇAYDAN MAYIS ÇAYI - SİYAH DÖKME ÇAY 1000g
Yeni Çok Satan Taze Ürün -4 %
Marka: ÇAYDAN
ÇAYDAN MAYIS ÇAYI - SİYAH DÖKME ÇAY 1000GMayıs Çayı İlkbaharda kışın yorgunluğunu üzerinden atan çay bitkisi, dinlenmiş ve güçlenmiş olarak Nisan'da filiz vermeye başlar ve yılın ilk mahsülünü Mayıs ayında henüz körpe iken verir. Mayıs ayında toprak hem çok nemli hem de bu topraktaki çay bitkisi ene..
ÇAYDAN MAYIS ÇAYI - SİYAH DÖKME ÇAY 3000g
Yeni Çok Satan Taze Ürün
Marka: ÇAYDAN
ÇAYDAN MAYIS ÇAYI - SİYAH DÖKME ÇAY 3000gMayıs Çayı İlkbaharda kışın yorgunluğunu üzerinden atan çay bitkisi, dinlenmiş ve güçlenmiş olarak Nisan'da filiz vermeye başlar ve yılın ilk mahsülünü Mayıs ayında henüz körpe iken verir. Mayıs ayında toprak hem çok nemli hem de bu topraktaki çay bitkis..
ÇAYDAN MAYIS ÇAYI - SİYAH DÖKME ÇAY 5000g
Yeni Çok Satan Taze Ürün -42 %
Marka: ÇAYDAN
ÇAYDAN MAYIS ÇAYI - SİYAH DÖKME ÇAY 5000gMayıs Çayı İlkbaharda kışın yorgunluğunu üzerinden atan çay bitkisi, dinlenmiş ve güçlenmiş olarak Nisan'da filiz vermeye başlar ve yılın ilk mahsülünü Mayıs ayında henüz körpe iken verir. Mayıs ayında toprak hem çok nemli hem de bu topraktaki çay bitkis..
ÖZGÜR ÇAY Filizi 1000 g
Yeni
Marka: OZGUR
ÖZGÜR ÇAY Filizi 1000 gTürk kültürünün vazgeçilmez içeceği çay düşünüldüğünde ilk akla gelen markalardan biri olan Özgür, çay keyfinizi en üst seviyelere taşıyor. Çay tarlalarından özenle toplanan yaprakları ile Özgür Rize Çay, en az yaprakla en yoğun tadı almanızı sağlıyor. Özgür Rize Çay, size uzu..
Gold Çay 1000 g
Yeni
Marka: OZGUR
Gold Çay 1000 gTürk kültürünün vazgeçilmez içeceği çay düşünüldüğünde ilk akla gelen markalardan biri olan Özgür, çay keyfinizi en üst seviyelere taşıyor. Çay tarlalarından özenle toplanan yaprakları ile Özgür Gold Çay, en az yaprakla en yoğun tadı almanızı sağlıyor. Özgür Gold Çay, size uzun süre e..
Harman Çayı 1000 g
Yeni
Marka: OZGUR
Harman Çayı 1000 gTürk kültürünün vazgeçilmez içeceği çay düşünüldüğünde ilk akla gelen markalardan biri olan Özgür, çay keyfinizi en üst seviyelere taşıyor. Çay tarlalarından özenle toplanan yaprakları ile Özgür Harman Çay, en az yaprakla en yoğun tadı almanızı sağlıyor. Özgür Harman Çay, size..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Whatsapp